info@hksigorta.com.tr
0(312) 221-0013

24 Saat Açık Sigorta Acenteleri Ankara

Trafiğe çıkan her aracın mutlaka zorunlu trafik sigortası olmak zorunda. Bunun aksi bir durumunun olması halinde ise basit bir polis çevirmesi neticesinde aracınızın trafikten men edilme ve çekilme gibi bir durumu ile karşı karşıya kalırsınız. Bunu gündüz değilde gecenin bir vaktinde ailenizle seyahat halindeyken gerçekleştiğini düşündüğünüz de sıkıntı verici bir durumla karşı karşıya kalmış olduğunuzu anlarsınız. Bunun içinde mutlaka size trafik sigortanızı yaptırmadan trafiğe çıkmamanız konusunda uyarıda bulunuyoruz.

24 Saat Açık Sigortacı

Yukarıda da belirttiğimiz gibi trafik sigortası adından da anlaşılacağı gibi zorunludur. Ancak insanlar bazen maddi yetersizliklerinden ya da unutkanlıklarından dolayı bu sigortayı yaptırmıyorlar ya da yaptıramıyorlar. İşte bu durumda da sigortasız olduğunuzu fark ettiğiniz de mutlaka hızlı bir şekilde sigorta işlemini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Özellikle de polis aracınızı çevirmiş ve çekici ile aracınızı otoparka götürdüğünde bu hız biraz daha fazla önem kazanıyor. Çünkü parka çekilmiş olan bir aracın sigorta işlemini yaptırmadan çıkarmanız mümkün değildir. Yukarıda vermiş olduğumuz örnekte olduğu gibi gece saatlerinizde polis trafik sigortası olmayan aracınızı otoparka çektiğiniz de yapacağınız ilk işlem ise 24 saat açık sigortacı aramaktır. Bunu internet üzerinden bir sorgulama yaparak bulabilirsiniz. Ve geleceğiniz ilk yer olan HKsigorta size her konuda online olarak destek sağlayacak ve sigortanızı gece saatlerinde de olsa yapmanızı sağlayacaktır.

 

7/24 açık sigortacı

Aracınızın çekilmemesini istiyorsanız burada önemli bir ayrıntı ise o anda trafik sigortanızı yaptırmak. Yani bir çevirme esnasında hızlı bir şekilde 7/24 açık sigortacı bulmanız gerekiyor. Bu firmaya sigortanızı hızlıca yaptırdığınız zaman aracınızda otoparka çekilmekten kurtuluyor ve ekstra bir park ücreti ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Size küçük bir hatırlatma yapalım. Trafik sigortası olmayan aracınızı polis çevirdiğinde siz hızlı bir şekilde sigortanızı yaptırdığız da polis aracınızı trafikten men etmez. Sigorta firmaları ise bu durumu bildiklerinden dolayı müşterilerine 7/24 açık sigortacı hizmeti verir.

 

24 Saat Açık Sigortacı Var mı?

Tahmin ediyorum ki yukarıdaki açıklama biraz kafanızı karıştırdı. Çünkü bu şekilde bir uygulama olup olmadığını çoğu sürücü bilmiyor. İnsanları bildikleri şey sigortamı yaptırırım ve bana verilen poliçeyi polise gösterdiğimde sorun olmadan yoluma devam ederim. Oysaki sizin elinizde bir belgenizin olup olmaması bir şeyi değiştirmiyor. Polis ekipleri sizi çevirdiklerinde kendi sistemleri üzerinden bir tarama yaparak aracınızın sigortasının olup olmadığını anlayabiliyorlar. Yani sizin yaptırdığınız sigorta poliçesinin elinizde olması ve bunu polise bildirip bildirmemeniz çok önemli değil. işte bunun için online olarak hızlı bir şekilde sigortanızı internetten yaptırdığınızda aracınızın trafik sigortası oluyor. Bu açıklamadan sonra ise şunu açıklayabiliriz ki 24 saat açık sigortacı var mı? sorusunun yanıtı olarak elbette var ve haberimizin devamında bu sigorta firmalarını size belirttik.

 

24 Saat Açık Nöbetçi Sigortacı

Teknoloji hızlı bir şekilde gelişiyor ve özellikle internet bize bu noktada çok büyük fayda sağlıyor. Birçok firma internet üzerinden 7/24 hizmet anlayışıyla çalışırken araç sürücüleri de kendilerini daha güvende ve huzurlu hissedebiliyorlar. 24 saat açık nöbetçi sigortacı listesini makalemiz üzerinden inceleyebilir ve hangi sigorta firmasından trafik sigortası ve kaskonuzu yaptırmak istediğinize karar verebilirsiniz.

 

Ankara'daki 24 Saat Açık Sigortacılar

Ankara'daki 24 saat açık sigortacılar arasında bulunan firmamız size her türlü hizmeti en uygun fiyatlarla hızlı bir şekilde verecektir. Zamana bağlı olarak hızlı bir şekilde gerçekleştirilecek olan sigorta poliçeniz 5 dakika bir süre içerisinde hazır hale gelecektir. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizimle mail ya da telefon numaramızdan iletişime geçmek.

 

24 Saat Açık Sigorta Acenteleri

Ankara 24 saat açık sigorta acenteleri aşağıda belirtilmiştir. Firmaların poliçeleri hakkında detaylı bilgiler almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu yalnızca trafik sigortası değil aynı zamanda kasko sigortası, konut sigortası ve Ankara tamamlayıcı sağlık sigortası konusunda da geçerlidir.

Aşağıdaki sigorta şirketleirinden 24 saat poliçe düzenlenebilmektedir.

 1. Ak Sigorta
 2. Allianz Sigorta
 3. Anadolu Sigorta
 4. Ankara Sigorta
 5. Axa Sigorta
 6. Bereket Sigorta
 7. Doğa Sigorta
 8. Ergo Sigorta
 9. Ethica Sigorta
 10. Eureko Sigorta
 11. Generali Sigorta
 12. Groupama Sigorta
 13. Gulf Sigorta
 14. Güneş Sigorta
 15. Halk Sigorta
 16. Hdi Sigorta
 17. Koru Sigorta
 18. Mapfre Sigorta
 19. Neova Sigorta
 20. Orient Sigorta
 21. Quick Sigorta
 22. Ray Sigorta
 23. Sbn Sigorta
 24. Sompo Japan Sigorta
 25. Turkland Sigorta
 26. Türk Nippon Sigorta
 27. Unico Sigorta
 28. Zurich Sigorta
 29. Ziraat Sigorta