info@hksigorta.com.tr
0(312) 221-0013

Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi kaza sigortasının amacı beklenmedik zamanlarda karşılaşılacak olan sakatlanma ya da ölümlü durumlarda meydana gelebilecek durumların teminat altına alınmasını sağlamaktır. Olası risk durumlarına ilişkin olarak poliçe teminatınızda belirtilmiş olan limit kapsamında tüm masraflar sigorta şirketi tarafından karşılanacaktır. Ferdi sigortasının yapılmasının genel maksadının sizin ve sevdiklerinizin korunmasına katkı sağlamaktır. Peki, insanlar neden ferdi kaza sigortası yaptırmıyorlar?

Ferdi kaza sigortası bilindiği üzere zorunlu olmayan bir sigorta durumudur. Bazı insanlar kendilerine değer verirken bazıları ise yaşamlarını önemsemedikleri için fayda sağlayabilecek bu sigorta ile ilgili sürekli olarak ötelerler. Ferdi kaza sigortasının poliçe süresi boyunca meydana gelebilecek olan tüm hasarlara karşın sizi ve de sevdiklerinizi güven altına alacak ve size bir anlamda finansal bir destek sağlayacaktır. Peki, ferdi kaza sigortasının içeriğinde neler var tüm riskler bu şekilde koruma altına alınmış durumda mı?

Ferdi Kaza Sigortası Neleri Kapsar?

Bazen hiç beklemediğimiz bir zaman içerisinde beklemediğimiz durumlarla karşılaşabiliriz. Örneğin sevdiklerimizden birisinin ölümü bizi sıkıntıya sokabilecektir. Kaza meydana geldi ve ölüm meydana geldi ise sigortanızın ana teminatındaki bu kapsam ile ölüm masrafları konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Ya da kaza sonucunda sakatlanma meydana gelmiş ise bu durumda tedavi masraflarınız da karşılanmış olacaktır. Ferdi kaza sigortası ile birlikte hukuksal korumanız da tam olarak poliçe içerisine dahil edilmiş olacağından dolayı size avantaj sağlayacaktır.

Hksigorta acentemize gelin birlikte Ferdi Kaza Sigortalarını inceleyelim.

7/24 Yol Yardım Hizmetleri

Ferdi kaza sigortasından faydalanabileceğiniz pek çok konu bulunuyor. Örneğin 7/24 yol yardımı alabiliyorsunuz. Aracınızla seyahat halindeyken kaza yaptınız ya da yolda benzininiz bitti bu durumda aracınızı en yakın servis ya da benzinliğe götürmek imkansız hale gelebilecektir. Ferdi kaza sigortasında yol yardımı ile birlikte aracınız ücretsiz bir şekilde çekilecektir. Hatta anahtarınızı kaybetmeniz ya da kırılması ile ilgili de sizi çilingire yönlendirecektir. Sürücüler için hiç beklenmedik zamanlarda yaşanılacak olan sorunlar sizi psikolojik olarak da rahatsız edeceğinden dolayı direksiyona geçen herkes bu endişeleri yaşayabileceklerdir. Ferdi kaza sigortası ise size tam bir koruma sağlamış olduğundan dolayı kendinize ve aracınıza daha güvenilir bir şekilde direksiyona geçeceksiniz.