info@hksigorta.com.tr
0(312) 221-0013

Hastayken Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yapılır mı?

Sağlık sigortaları konusunda merak edilen konulardan birisi hastayken tamamlayıcı sağlık sigortası yapılır mı? Olmuştur. Sorunun yanıtı ise özel sağlık sigortası ya da tamamlayıcı sağlık sigortası poliçe yapıldıktan sonra ortaya çıkan hastalıkları ya da kazaları teminat altına alacaktır. Bunun için kafanızda merak ettiğiniz daha farklı sorular varsa bizimle iletişime geçmeniz yerinde olacaktır. 

Kimler Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yaptırabilir?

Tamamlayıcı sağlık sigortasından faydalanabilmeniz için öncelikli olarak SGK güvencesi olması gerekiyor. SGK’nın mevcut hastalıklar için güvence sağlıyor olması ve hizmet vermesi nedeniyle çelişkili durumda ortaya çıkacaktır. SGK hastayken insanların tedavi olabilmesine imkan verir. Bunun içinde tamamlayıcı sağlık sigortasının hasta iken yapılması gerekir. Bu durum bilindiği halde sigorta firmaları bu durum karşısında halen uygun poliçe düzenleme yapmamaktadır. Bu sigorta şirketlerinin çoğunda geçerli olan bir durum olsa da olumlu yanıt alabileceğiniz sigorta şirketlerinin olduğunu da biliyoruz. Tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırırken önce ne için yaptırmak istediğinizi bilmeniz gerekiyor. Çünkü insanın sağlık gerekçeleri birbirinden farklı olabilir. 

Hastayken Tamamlayıcı Sağlık Sigorta Yaptırmak

Hastalıkların aniden ortaya çıktığı için devlet hastanelerinden hizmet aldığınız zaman iyi şartlarda bir tedavi süreci geçiremiyorsunuz. Özel hastanelerde tedavi gördüğünüzde ise sağlık konforunuzun çok daha yukarıda olduğunu bilirsiniz. İnsanlar genelde hasta olmadıklarında sağlıklarıyla ilgili tedavi sürecinin nasıl işlediğini çok merak etmezler ya da önemsemezler ancak sağlık sigortanızı ne kadar erken yaptırırsanız sağlığınızı da o kadar güvenceye almış olursunuz. 

Hastayken tamamlayıcı sağlık sigortası yapan sigorta şirketlerinin hangileri olduğu ve poliçe kapsamları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Acentesi olduğumuz sigorta şirketleri arasında hastayken tamamlayıcı sağlık sigortası yapanlar da bulunmaktadır. Kendine özel teminatlar içeren ve acil ihtiyaçları karşılamaya yönelik hastayken tamamlayıcı sigorta poliçelerimiz ile acil veya sonradan ortaya çıkan sorunlarınızda da özel sağlık hizmeti alabileceksiniz.

Ankara Tamamlayıcı sağlık sigortası konusunda size en uygun fiyatları sunabilecek olan firmamız sizin sağlığınızı garanti altına alma noktasında en doğru tercihi yapmanızı da sağlıyor. Amacımız size hizmet verirken sizin sağlığınızı ön planda tutmaktır. 

Hk sigorta her zaman sizin yanınızda...