info@hksigorta.com.tr
0(312) 221-0013

Lösante Çocuk ve Yetişkin Hastanesi Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

Eskiden sağlık hizmetlerine baktığımız zaman kötü kokan koridorlar, asıl suratlı doktorlar ve kalabalık koğuş tipi odalar. Kısacası insan hayatı ikinci planda tutuluyordu. Ta ki sağlık sektöründe özel hastaneler devreye girene kadar. Günümüzde özel hastaneler sayesinde hastane ortamları kalitesini artırdığı gibi doktor kalitesi de aynı oranda artmış durumda. Lösante çocuk ve yetişkin hastanesi bu noktada yukarıdaki anlayışa son vermiş ve hastalara adeta rüya gibi bir merkez sunmuştur. Hastanenin amacı herkesin en iyi sağlık hizmetine kavuşabilmesi ve kendisini özel ve değerli hissetmesidir. Lösante çocuk ve yetişkin hastanesi hastalarına güven duyacağı bir hastane ve güler yüzlü doktorlarla muhatap olma imkanı sunuyor. 

Hastane bölümlerine baktığımızda ise kardiyolojiden tutunda yeni doğana varıncaya kadar pek çok seçenek bir arada. Acil servis noktasında ise ciddi bir atılım gerçekleştirilmiş. Tüm branşlarda 7/24 hizmet hastanenin temel politikası arasında gösteriliyor.

Lösante çocuk ve yetişkin hastanesinin vizyonuna baktığımızda ise kaliteli sağlık hizmetine öncülük edebilmeyi görüyoruz. Yalnızca hasta ve çalışanlarına değil aynı zamanda paydaşlarına da değer katan her daim iyilik ve sağlık felsefesini benimsemiş insanların ihtiyaçlarını takip ederek ve öngörerek hareket eden toplumun refah düzeyine katkı sağlamış ve dahası da tüm bunları yaparken kaynaklarını en doğru şekilde kullanmayı tercih etmiştir. Tedavi sürecinde hastası olmaktan mutluluk duyacağınız bir ortamda olmak sizi daha keyifli hissettirecek.

Lösante çocuk ve yetişkin hastanesi tüm branşlarda koruyucu bir sağlık hizmetini benimseyerek hastalık ve iyileşme sürecinde sizin yanınızda olacak. Hk sigorta olarak biz Lösante çocuk ve yetişkin hastanesi anlaşmalı sigorta şirketlerini sizinle paylaştık. Aşağıda bu sigorta firmalarını görebilirsiniz.

LÖSANTE ÇOCUK VE YETİŞKİN HASTANESİ ANLAŞMALI SİGORTA FİRMALARI

 1. Ak Sigorta
 2. Allianz Sigorta
 3. Anadolu Sigorta
 4. Ankara Sigorta
 5. Axa Sigorta
 6. Bereket Sigorta
 7. Doğa Sigorta
 8. Ergo Sigorta
 9. Ethica Sigorta
 10. Eureko Sigorta
 11. Generali Sigorta
 12. Groupama Sigorta
 13. Gulf Sigorta
 14. Güneş Sigorta
 15. Halk Sigorta
 16. Hdi Sigorta
 17. Koru Sigorta
 18. Mapfre Sigorta
 19. Neova Sigorta
 20. Orient Sigorta
 21. Quick Sigorta
 22. Ray Sigorta
 23. Sbn Sigorta
 24. Sompo Japan Sigorta
 25. Turkland Sigorta
 26. Türk Nippon Sigorta
 27. Unico Sigorta
 28. Zurich Sigorta
 29. Ziraat Sigorta

Yukarıda Lösante Çocuk ve Yetişkin hastanesinin anlaşması olan sigorta firmaları hakkında size detaylı bilgiler sunduk. Ancak her sigorta firmasıyla aynı şekilde anlaşması bulunuyor. Bazı sigorta firmaları anlaşmalarını branş bazında gerçekleştirmiş. Bu nedenle de bizimle iletişime geçerek gerekli bilgileri ayrıntılı bir şekilde alabilirsiniz.