info@hksigorta.com.tr
0(312) 221-0013

Axa Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları

Axa grubuna bağlı olan sigorta şirketlerinden Axa Oyak sigorta dünya üzerinde en büyük olan üç sigorta firmasından birisi olarak bilinir. Axa Oyak sigortanın yıllık olarak 90 milyon euro civarında bir cirosu vardır ve toplamda 48 ülkede hizmet veriyor. Sigorta şirketi her yıl 3,6 milyon euro civarına bir faaliyet karı mevcuttur. Axa Oyak yalnız Türkiye’de değil dünya da en büyükler arasında olmasının nedeni bildiğiniz üzere çok fazla tercih edilmesinden kaynaklanır. Bir sigorta şirketinin çok tercih edilmesinin nedeni ise uygun fiyatlar sunabiliyor olması. Hatta durumu şu şekilde özetlersek iki sigorta firması arasında aynı hizmet alımı noktasında bir fiyat teklifi aldığınız da arada ciddi anlamda bir fark söz konusudur. Sigorta acenteleri ise yalnız tek bir sigorta firmasıyla çalışmak yerine daha çok teklif alacakları firmaları tercih ederler. Dolayısıyla siz bu anlamda en uygun olan seçeneği sigorta acentesine sunduğunuz zaman sigorta yaptıran sayısının da o derece fazla olacağını görebilirsiniz.

Dünya da insan nüfusu kadar araç sayısı var neredeyse ve her gün milyonlarca araç trafiğe çıkıyor. Bu araçların trafikte seyretmesi beraberinde riskleri de getiriyor. Bu risklerin bu kadar fazla olması ise sürücülerin kendilerini garantiye almasına ihtiyaç duyuluyor. Bilindiği üzere trafik sigortası zorunlu olan bir uygulamadır ve trafikte seyir halinde olan her türlü aracın sigortasının olması gerekir. Sigortası olmayan bir aracın trafikte hareket etmesine izin verilmeyeceği gibi bu aynı zamanda cezaya tabi olan bir durumdur. Bunun içinde sürücüler uygun fiyatlı sigorta firmaları bularak araçlarının sigortasının tam olmasını sağlarlar. Trafik sigortası zorunlu bir uygulamadır ancak verdiği hizmet karşı sürücünün maddi ve manevi tazminatlarını karşılamak zararlarının giderilmesini sağlamak. Kendi aracınız için bir şeyler yaptırmak istiyorsanız mutlaka kasko sigortası yaptırmak zorundasınız. İşte Axa Oyak sigorta bu anlamda hem trafik sigortası hem de kasko sigortası konusunda sizin için en uygun fiyat teklifini sunacaktır. Zaten dünyada 3.büyük sigorta şirketi olmasının nedeni de bundan kaynaklanmaktadır.

Bir sigorta şirketinden beklenenin kurumsal olmasıdır. Bunun yanı sıra aynı zamanda sigorta yaptırdığınız acentenin de kurumsal olması gerekir. HK sigorta olarak biz hizmet verirken her zaman en uygun fiyatları sunarız.