info@hksigorta.com.tr
0(312) 221-0013

Anadolu Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları

Anadolu sigorta İş bankasına ait bir şirket olmakla birlikte sigortacılık içerisinde oldukça başarılı ve köklü bir markadır. HK sigorta bünyesinde alacağınız sigorta teklifleri arasında Anadolu sigortada bulunmaktadır. Firmamız her yıl binlerde sigorta işlemlerine aracılık etmekte ve müşterilerine en uygun sigorta fiyatlarını sunmaktadır. Anadolu Sigortada İş Bankası gibi büyük bir kurumu arkasına almış ve güçlü yapısı sayesinde de başarılı bir grafik çizmiştir. Bugün en büyük sigorta şirketleri sıralamasına baktığımız zaman Anadolu Sigortayı ilk 5 içerisinde görmekte mümkün. Dolayısıyla Anadolu sigorta şirketinin müşterilerine teklif verirken her zaman en uygun fiyat politikasını izlediği bilinir. Güvenilir bir marka halini almış sigorta şirketinden teklif almak için bizimle iletişime geçmeniz yerinde olacaktır.

Anadolu Sigorta

Trafik sigortası yapılırken belli kriterlerin göz önünde bulundurulması gereklidir. Bunun için de fiyat hesaplaması yapılırken bu kriterler dikkate alınır. Trafik sigortası sorgulama işlemi için ise aracınızın plakası ve hangi şehre bağlı olduğu gibi ruhsat sahibinden birkaç önemli bilgiler alındıktan sonra azami fiyatlandırmaların yapılması sağlanır.Fakat daha ayrıntılı bir tutar için TC kimlik numarası ve ruhsattaki seri numarasının öğrenilmesi gerekecektir.

Ruhsat sahibinden alınmış olan bu bilgilerle birlikte fiyat teklifi belirlenir ve araç sahibine sonuç iletilir. Ankara’da zorunlu trafik sigortası konusunda en uygun fiyatları veren firmamız isterseniz size ek poliçelerle birlikte trafik sigortanızı da çeşitlendirebilecektir. 

Anadolu sigorta gibi büyük bir sigorta şirketinden zorunlu trafik sigortanızı yaptırmanız demek sizin bundan sonraki süreçte hiçbir şekilde ödeme konusunda sıkıntı yaşamamanızı sağlayacaktır. Özellikle de sigorta işlemlerinde tazminat bedeli çok önemlidir. çünkü poliçe limitler doğrultusunda kesildiği için çok yüksek ücretlere mal olacak bir kazanın da ancak teminatınız doğrultusunda karşılanacağını bilmeniz gerekir. Biz HKsigorta olarak size yüksek teminat bedelleri sunarak güvenli bir sürüş yapmanız konusunda gerekli olan her türlü poliçe işlemlerini hazırlayabiliriz. İster Anadolu sigorta isterseniz de başka sigorta şirketleri sizin için en uygun olan hangisi ise araştırılıp en uygun rakamların sunulması da sağlanmış olacaktır.

Bize telefon numaralarımız üzerinden erişim sağlamanız durumunda Anadolu Sigortadan en geç 1 saat içerisinde yeni teklif alınarak tarafınıza iletilecektir. 

Ankara’nın en uygun ve en hızlı sigorta şirketi HK sigorta müşteri destek hattıyla 7/24 hizmetinizdedir.