info@hksigorta.com.tr
0(312) 221-0013

Medical Park Hastanesi Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

Özel hastane denildiği zaman ilk akla gelen konu yüksek sağlık giderleri ve tedavi sonrasında çıkarılacak faturalar olmuştur ancak bunu geri planda tutan ve SGK ile anlaşma sağlamış ve yapacağınız tamamlayıcı sağlık sigortası sonrasında hiçbir ek ücret ödemeyeceğiniz özel hastanelerde var. Türkiye’nin önde gelen ve en yaygın hastaneler zincirine sahip olan Medical Park hastanesi de bunların başında gelmektedir. Sağlık sektöründe yılların vermiş olduğu tecrübe bilgi birikim ve uzman deneyimi ile her geçen gün biraz daha geliştirmiş olduğu sağlık hizmetlerini herkes için sağlık politikasıyla birleştirerek Ankara’da hizmet veriyor.

Medical Park hastanesinin sağlık sektörüne sağlamış olduğu katkı hiçbir zaman göz ardı edilemez. Bugün sahip olduğu profesyonel hizmet anlayışı sayesinde en iyi sağlık hizmetini verebilme adına da sürekli olarak kendisini yenilemektedir. Ankara’da hizmet veren hastane binası yaklaşık olarak 22 bin metrekare kapalı alana sahip. Hastanede 158 yataklı hasta ve 52 yoğun bakım yatağı bulunuyor. 6 ameliyat hanesi bulunan hastanede toplamda da 80 tane poliklinik var. Hastanenin anlaşmalı olduğu çok sayıda sigorta firması bulunuyor. Ve bu sigorta firmalarından bir tanesinden alacağınız Ankara tamamlayıcı sağlık sigortası sayesinde muayene sırasında hiçbir ek ücret ödemiyorsunuz.

Hastaneyi en doğru kılan özelliklerinin başında hasta odaklı çalışıyor olması geliyor. Yani kendinizi bu hastanede tedavi sürecindeyken özel hissediyorsunuz. Bugün Ankara’da çok sayıda özel hastane olmasına karşın pek çoğunda bu şekilde kaliteli sağlık hizmeti alamıyorsunuz. Hastanede sizi özel hissettirecek diğer etkenlerden bir tanesi de ileri derecedeki tanı ve tedavi yöntemleri. Uzman doktor kadrosuna sahip ve sağlık kavramının anlamını bilen yönetim sayesinde daha sağlıklı günlere kavuşabiliyorsunuz.

Hastanenin en önemli özelliklerinden birisinin de VİP hizmeti veriyor olması. Yani herkes hastane içerisinde muayene olurken tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olan kililer hiçbir şekilde ek ücret ödemediği gibi aynı zamanda da konforlu bir sağlı hizmet alabiliyorlar. Hastanenin kalite politikası arasında şunlar yer alıyor.  

 1. Tedavi Yaklaşımları
 2. Misafir Hizmetleri
 3. Hasta Bakım Anlayışıyla

Medical Park sağlıkta standartlarını Ankara’nın çok daha dışına çıkararak bugün dünya sağlık kalitesinde hizmet vermektedir. Güçlü akademik kadrosu ve yönetimiyle her zaman güncel teknoloji takip edilip 25 yıldır sağlıkta size büyük hizmet sunuyor.

Medical Park Hastanesi Anlaşmalı Sigorta Firmaları

 1. Ak Sigorta
 2. Allianz Sigorta
 3. Anadolu Sigorta
 4. Ankara Sigorta
 5. Axa Sigorta
 6. Bereket Sigorta
 7. Doğa Sigorta
 8. Ergo Sigorta
 9. Ethica Sigorta
 10. Eureko Sigorta
 11. Generali Sigorta
 12. Groupama Sigorta
 13. Gulf Sigorta
 14. Güneş Sigorta
 15. Halk Sigorta
 16. Hdi Sigorta
 17. Koru Sigorta
 18. Mapfre Sigorta
 19. Neova Sigorta
 20. Orient Sigorta
 21. Quick Sigorta
 22. Ray Sigorta
 23. Sbn Sigorta
 24. Sompo Japan Sigorta
 25. Turkland Sigorta
 26. Türk Nippon Sigorta
 27. Unico Sigorta
 28. Zurich Sigorta
 29. Ziraat Sigorta
 30. Demir Hayat Sigorta

Yukarıda Medical Park Ankara hastanesinin anlaşması olan sigorta şirketleri hakkında size detaylı bilgiler sunduk. Ancak her sigorta firmasıyla aynı şekilde anlaşması bulunmuyor. Bazı sigorta firmaları anlaşmalarını branş bazında gerçekleştirmiş. Bu nedenle de bizimle iletişime geçerek gerekli bilgileri ayrıntılı bir şekilde alabilirsiniz.