info@hksigorta.com.tr
0(312) 221-0013

Neden Anlaşmalı Teknik Servis Tercih Edilmeli?

Türkiye’de hizmet veren otomobil firmaları markalarını daha güçlü bir hale dönüştürebilmek adına sürekli yeni teknolojileri deneyip kullandıkları gibi aynı zamanda farklılıklarını ortaya koyabilmek adına teknik servis desteklerini de daha güçlü bir hale dönüştürmeye çalışıyorlar. Bu anlamda da servis ağlarını sürekli olarak yaygınlaştırıp geliştiriyorlar. Olası bir araç arızası durumunda da hasarın hızlı bir şekilde giderilmesi kullanıcılarının da memnuniyet derecesinin artmasına olanak sağlıyor. Sigorta firmaları ise bu noktada devreye girerek sürücülerin hasar onarımı durumunda hiçbir ücret ödememesini sağlıyorlar. Anlaşılan sigorta firması servis ağı kapsamında onarımını gerçekleştiren araç için sizin adınıza gerekli olan hasarın ödemesini gerçekleştiriyor. Bu şekilde bir hizmetten faydalanmak istiyorsanız Hk sigorta sizin için gerekli olan her türlü çözümü de anında geliştirecektir. Yapmanız gereken tek işlem Hksigorta kasko teklifi almak olmalı.

Aracınıza kasko sigortası yaptırmadan önce mutlaka bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi almanızı öneriyoruz. Yetkililerimiz size hızlı bir şekilde fiyat teklifini gönderecektir.

Peki, kafanızdaki soru işareti olan anlaşmalı teknik servis neden tercih edilmelidir?

Anlaşmalı servislere gittiğinizde anlaşmasız servislerde olduğu gibi ödemelerinizi servise kendiniz yapmazsınız. Bunun yerine cebinizden hiçbir kuruş çıkmadan aracınızın da onarım işlemi gerçekleştirilmiş olacaktır.

 

Neden Anlaşmalı Teknik Servis?

Bir aracınız varsa hizmetin en iyi şekilde alınması gerekir. Bunun içinde size profesyonel anlamda hizmet ve destek sunacak olan anlaşmalı servisler olacaktır. araç onarımlarınızı bu şekilde daha hızlı ve kaliteli bir şekilde yapabilirsiniz. 

Neden Anlaşmalı Teknik Servis Tercih Etmeli?

Her işte olduğu gibi kurumsal firmalarla çalıştığınızda evrak işleriyle uğraşmak durumunda kalırsınız. Araç söz konusu olduğunda daha geniş bir zaman gerekli olacaktır. Bunun içinde geniş bir zaman dilimi ayırmanız gerekiyor. Anlaşmalı servislerle çalışmanız halinde ise gerekli evraklarınız tamamladığınız da bu yeterli olacaktır. Bunun dışında herhangi bir işlem yapmanızda da gerek yok. ve de bunun dışında herhangi bir ödeme yapmanıza gerek olmayacaktır.

Yetkili bir servise gitmek için en mantıklı günün ne zaman olduğunu sorarsanız pazartesiden sonrası için uygun denilebilmektedir. Sabah erken saatlerinde gitmeniz yeterli olacaktır. anlaşmalı yetkili servisler size gerçek anlamda kaliteli bir hizmet sunar ve yapılan her işinde hesabının sorulması sağlanmış olacaktır.