info@hksigorta.com.tr
0(312) 221-0013

Memorial Hastanesi Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

Bünyesinde çalıştırmış olduğu uzman doktor kadrosu ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışıyla bugün sağlık sektörü içerisinde kalite standartlarını çok yukarılara taşımış olan ilkleri her zaman kendi bünyesinde başarmış ve öncü uygulayıcı olarak dikkatleri üzerine çeken Memorial hastanesi uygulamalarındaki fark yaratıcılığı ile yatarak ya da ayakta tedavi konusunda her zaman lider olarak kabul edilmiştir. Memorial hastanesi sağlıkta bir dünya markası olma yolunda hızlı bir şekilde ilerlerken aynı zamanda personellerinin de geliştirmesine ayrı bir önem vermiştir. Memorial hastanesi 2000 yılında kurulmuş olan ve geride kalan 18 yıl içerisinde çok sayıda başarıya imzasını atmış güçlü bir sağlık kuruluşu.

Türkiye’de sağlık sektörünün dünya standartlarına yükseltilmesi için gerekli olan her türlü işbirliğini yaparak Memorial, JCI Akreditasyon Kalite Belgesi'ni alan (Joint Commission International) Türkiye'nin ilk, dünyanın 21. hastanesidir.

Uzman doktor kadrosuyla bugüne kadar sağlıkta bilgi ve birikimlerini hastalarına sunmayı başarmış personellerinin hasta odaklı bir hizmet anlayışı sergilemiş olduğu kalite politikasına önem veren ve ileti derece tıp teknolojisine sahip güçlü bir alt yapısı olan modern mekanlara sahip.

Memorial hastanesi sağlıkta güvenin bir adresidir. 

Hastanenin bölümlerine baktığımızda ise Tüp Bebek, Genetik, Kalp ve Damar Cerrahisi, Organ Nakli, Onkoloji, Beyin Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji gibi bölümleri ile uluslararası üne sahip olan Memorial; diğer Cerrahi Bilimler, Kalp Sağlığı, Kadın Sağlığı, Çocuk Sağlığı, Robotik Cerrahi, İnme, Kemik İliği Nakli gibi farklı branşları görebiliyoruz. Bu da hastanenin Türkiye’de bir çok konuda ilklere imza atmasına neden oluyor.

Memorial hastanesi dünyanın 92 ülkesinden hasta kabul ederek her geçen gün sağlık çıtasını bir üst seviyeye çıkarıyor. Bir dünya hastanesi olarak kabul görmüş hastaneden HK sigorta ile özel sağlık sigortası hizmeti aldığınız da ekstra ücretlere de boğulmuyorsunuz.

MEMORİAL HASTANESİ ANLAŞMALI SİGORTA FİRMALARI

 1. Ak Sigorta
 2. Allianz Sigorta
 3. Anadolu Sigorta
 4. Ankara Sigorta
 5. Axa Sigorta
 6. Bereket Sigorta
 7. Doğa Sigorta
 8. Ergo Sigorta
 9. Ethica Sigorta
 10. Eureko Sigorta
 11. Generali Sigorta
 12. Groupama Sigorta
 13. Gulf Sigorta
 14. Güneş Sigorta
 15. Halk Sigorta
 16. Hdi Sigorta
 17. Koru Sigorta
 18. Mapfre Sigorta
 19. Neova Sigorta
 20. Orient Sigorta
 21. Quick Sigorta
 22. Ray Sigorta
 23. Sbn Sigorta
 24. Sompo Japan Sigorta
 25. Turkland Sigorta
 26. Türk Nippon Sigorta
 27. Unico Sigorta
 28. Zurich Sigorta
 29. Ziraat Sigorta

Yukarıda Memorial hastanesinin anlaşması olan sigorta firmaları hakkında size detaylı bilgiler sunduk. Ancak her sigorta firmasıyla aynı şekilde anlaşması bulunuyor. Memorial hastanesi ile bazı sigorta şirketleri anlaşmalarını branş bazında gerçekleştirmiş. Bu nedenle de bizimle iletişime geçerek gerekli bilgileri ayrıntılı bir şekilde alabilirsiniz.