info@hksigorta.com.tr
0(312) 221-0013

Medicana Hastanesi Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

Medicana hastanesi 1992 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana geleceğin sağlık standartlarını oluşturma ve geliştirme yönünde hızlı bir şekilde ilerlemiştir. Medicana grup olarak bugün 12 hastane ve 6 binin üzerinde çalışanıyla birlikte her türlü sağlık alanında çalışmalarını sürdüren hastane yüksek standartlarda bir konfora sahiptir. Türkiye’nin birçok şehrinde hizmet veren hastane özellikle Ankara ve İstanbul başta olmak üzere Türkiye’de sayılı sağlık kuruluşları arasında ilk sıradaki yerini de almıştır.

Hastanenin kesintisiz olarak 7/24 hizmet verdiği şehirlere baktığımızda ise Konya, Samsun, Sivas ve Bursa’yı görebilmekteyiz.

Medicana Hastanesi

Medicana hastaneleri Türkiye’de sağlık turizmi konusunda da bir çok çalışmaya öncülük etmiş yurt içi ve yurtdışından gelen hastaların tedavilerinde de önemli bir merkez olarak gösterilmiştir. Sağlıkta sürdürülebilirlik önemli bir konudur. Bunun içinde yalnız Türkiye değil Dünyanın pek çok önemli merkezlerinde ofisleri bulunur. Dünyanın önde gelen sağlık kuruluşları arasında yer alan Medicana hastanesi hasta güvenliği ve kaliteli hasta bakımı ve tedavisini de öncelik olarak belirlemiştir.

Hastane toplumun her kesimine geniş kapsamlı sağlık hizmeti verebildiği gibi güvenilir ve şefkatli yaklaşımıyla da hasta memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmuştur. Medicana hastanesi Türkiye’de en değerli markalar arasında yer almış kalitesini de tüketicilerine sunmuştur.

Medicana Sağlık Grubu

Modern bir yapıya sahip olan çağdaş ve ileri teknolojiyle birlikte güçlü bir alt yapıya sahip olan hastane sürekli geliştirilen bir kurum olarak hedeflerini de sürdürmektedir. Türkiye'de ve dünyada sağlık hizmetlerinin gelişimini izlemeyi, uluslararası kabul görmüş standartlarla, yöntem ve uygulamaları bünyesinde barındırmayı ve hastalarına sunmayı hedeflemektedir.

MEDİKANA ANLAŞMALI SİGORTA FİRMALARI

 1. Ak Sigorta
 2. Allianz Sigorta
 3. Anadolu Sigorta
 4. Ankara Sigorta
 5. Axa Sigorta
 6. Bereket Sigorta
 7. Doğa Sigorta
 8. Ergo Sigorta
 9. Ethica Sigorta
 10. Eureko Sigorta
 11. Generali Sigorta
 12. Groupama Sigorta
 13. Gulf Sigorta
 14. Güneş Sigorta
 15. Halk Sigorta
 16. Hdi Sigorta
 17. Koru Sigorta
 18. Mapfre Sigorta
 19. Neova Sigorta
 20. Orient Sigorta
 21. Quick Sigorta
 22. Ray Sigorta
 23. Sbn Sigorta
 24. Sompo Japan Sigorta
 25. Turkland Sigorta
 26. Türk Nippon Sigorta
 27. Unico Sigorta
 28. Zurich Sigorta
 29. Ziraat Sigorta

Yukarıda Medicana hastanesinin anlaşması olan sigorta şirketleri hakkında size detaylı bilgiler sunduk. Ancak her sigorta firmasıyla aynı şekilde anlaşması bulunuyor. Bazı sigorta firmaları anlaşmalarını branş bazında gerçekleştirmiş. Bu nedenle de bizimle iletişime geçerek gerekli bilgileri ayrıntılı bir şekilde alabilirsiniz.