info@hksigorta.com.tr
0(312) 221-0013

LİV Hospital Hastanesi Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

Türkiye’nin başkenti Ankara’da şehir merkezinde olmasından dolayı en çok tercih edilen özel hastaneler arasında yer alan bunun yanı sıra kamu kurumlarına olan mesafesiyle SGK anlaşması bulunan LİV Hospital hastanesi anlaşmalı sigorta şirketlerini bu makalemizde size sıralayalım istedik. Özel hastanelerin tercih edilmesinin en büyük nedenleri arasında gösterilen yüksek kalite LİV Hospital hastanesinde bunun karşılığını buluyor.

Hastanenin yüksek standartlarda oluşu ve sunmuş olduğu sağlık hizmetlerinin kapsamı diğer özel hastanelere göre farkın daha yüksek olmasını ortaya koyabiliyor. Ancak tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırdığınız da muayene ücreti olarak belli bir ücret ödeyerek tahlil ve tetkiklerinizi yapabiliyor ve bu şekilde farkta ödemiyorsunuz.

LİV Hospital hastanesinin anlaşmalı olduğu sigorta şirketlerini yazımızın devamında bulabileceğiniz gibi isterseniz bizimle iletişime geçerek detaylı bilgilere erişebilirsiniz. Liv hastanesi ister emekli olun isterseniz SGK çalışanı olun herkese fark ücretiyle hizmet sunabiliyor. Ancak tamamlayıcı sağlık sigortası ya da özel sağlık sigortası yaptırdığınız da hastanede hiçbir fark ödemiyorsunuz. Sağlık insan yaşam konforunu etkileyecek bir konu bunun içinde hayatınızı riske atmadan en iyi sağlık hizmetini almak istiyor ve LİV Hospital gibi Ankara’da konforlu bir özel hastanede tedavilerinizi yaptırmak istiyorsanız mutlaka özel ve tamamlayıcı sağlık sigortanızı yaptırmalısınız.

Peki, hangi sigorta şirketinden tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırdığınızda hizmet alabiliyorsunuz.

LİV HOSPİTAL ANLAŞMALI SİGORTA FİRMALARI

 1. Ak Sigorta
 2. Allianz Sigorta
 3. Anadolu Sigorta
 4. Ankara Sigorta
 5. Axa Sigorta
 6. Bereket Sigorta
 7. Doğa Sigorta
 8. Ergo Sigorta
 9. Ethica Sigorta
 10. Eureko Sigorta
 11. Generali Sigorta
 12. Groupama Sigorta
 13. Gulf Sigorta
 14. Güneş Sigorta
 15. Halk Sigorta
 16. Hdi Sigorta
 17. Koru Sigorta
 18. Mapfre Sigorta
 19. Neova Sigorta
 20. Orient Sigorta
 21. Quick Sigorta
 22. Ray Sigorta
 23. Sbn Sigorta
 24. Sompo Japan Sigorta
 25. Turkland Sigorta
 26. Türk Nippon Sigorta
 27. Unico Sigorta
 28. Zurich Sigorta
 29. Ziraat Sigorta
 30. Demir Hayat Sigorta

Yukarıda LİV Hospital Ankara hastanesinin anlaşması olan sigorta şirketleri hakkında size detaylı bilgiler sunduk. Ancak her sigorta firmasıyla aynı şekilde anlaşması bulunmuyor. Bazı sigorta firmaları anlaşmalarını branş bazında gerçekleştirmiş. Bu nedenle de bizimle iletişime geçerek gerekli bilgileri ayrıntılı bir şekilde alabilirsiniz.