info@hksigorta.com.tr
0(312) 221-0013

Koru Hastanesi Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

Bu makalemizde Koru hastanesinin sağlık politikasından ve hastanenin tamamlayıcı sağlık sigortasında anlaşmalı olduğu sigorta şirketlerinden bahsedeceğiz.

Ankara’da güvenilir sağlık kurumları arasında gösterilen Koru hastaneleri kaliteli hizmetin yanı sıra şeffaf bir hizmet anlayışıyla da ilk tercih olarak gösteriliyor. Sağlık çalışanlarının kariyeri ve hedeflerinin yüksek olduğu hastane bugüne kadar referans gösterilerek pek çok hastalıkta da tedavi edici bir rol almıştır. Koru hastanesi akademik ve etik bir yapıya sahip olmakla birlikte bilim ve teknolojik gelişmeleri de yakından takip eder. Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini odağına almış olan sağlık kurumu çalışanlarının haklarına da her zaman saygılı olmayı başarmıştır. İnsan hayatı her şeyin üzerindedir ve önemsenmesi gerekir. Koru hastanesi bunun bilincinde olup hastalarına karşın tıbbın tüm alanlarında imkanlarını seferber etmiş ve değişime ayak uydurmuştur.

Sağlık sektörü içerisinde ihtiyaçların tespiti ve temini konusunda da gerçekçi politikalarla birlikte her zaman büyümeyi hedefleyen bir kuruluştur. 

Koru Hastanesi Sağlık Politikası

Koru hastaneleri için insan sağlığının korunması ve geliştirilmesi önemlidir. bunun içinde nitelikli çalışanları, çağdaş ve bilimsel çizgi doğrultusunda kendisine ilke edinmiş ve her hastasına özel olduğunu da hissettirmiştir. 

Hasta ve çalışanlarının güvenliği önemli olduğu kadar ekonomik olarak da insanlara destek sağlamıştır. Bu anlamda da sağlık kuruluşunun anlaşmalı olduğu sigorta şirketleri söz konusudur. Aşağıda yer alan sigorta şirketlerinden herhangi birinden özel sağlık sigortası yapılması durumunda muayene, teşhis, tedavi ve tahlil sürecinde hiçbir şekilde ücret ödemezsiniz.  Koru hastaneleri Ankara merkezde ve Sincan’da olmak üzere iki tane hastaneye sahiptir. Tüp bebek merkezi, görüntüleme merkezi ve sağlık kolejinden sonra yeni hizmete giren Koru Ankara Hastanesi ile Ankara kökenli en büyük sağlık hizmet sunucusu unvanını almıştır.

Koru hastaneleri bünyesinde verilen tüm tedavi ve hizmetler akademik bir yapıdadır ve üst düzeyde desteklenmektedir

KORU HASTANESİ ANLAŞMALI SİGORTA FİRMALARI

 1. Ak Sigorta
 2. Allianz Sigorta
 3. Anadolu Sigorta
 4. Ankara Sigorta
 5. Axa Sigorta
 6. Bereket Sigorta
 7. Doğa Sigorta
 8. Ergo Sigorta
 9. Ethica Sigorta
 10. Eureko Sigorta
 11. Generali Sigorta
 12. Groupama Sigorta
 13. Gulf Sigorta
 14. Güneş Sigorta
 15. Halk Sigorta
 16. Hdi Sigorta
 17. Koru Sigorta
 18. Mapfre Sigorta
 19. Neova Sigorta
 20. Orient Sigorta
 21. Quick Sigorta
 22. Ray Sigorta
 23. Sbn Sigorta
 24. Sompo Japan Sigorta
 25. Turkland Sigorta
 26. Türk Nippon Sigorta
 27. Unico Sigorta
 28. Zurich Sigorta
 29. Ziraat Sigorta

Yukarıda Koru hastanesinin anlaşması olan sigorta firmaları hakkında size detaylı bilgiler sunduk. Ancak her sigorta firmasıyla aynı şekilde anlaşması bulunuyor. Bazı sigorta firmaları anlaşmalarını branş bazında gerçekleştirmiş. Bu nedenle de bizimle iletişime geçerek gerekli bilgileri ayrıntılı bir şekilde alabilirsiniz.