info@hksigorta.com.tr
0(312) 221-0013

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Talanx group üyesi olan HDI sigorta 2006 yılından itibaren Türkiye’de hizmetlerini yürütmeye başlamış olan Almanya’nın en güçlü sigorta firmalarından bir tanesidir. Şirketin genel merkezi Hannover Almanya’da olmakla birlikte dünya genelinde yaklaşık olarak 150 ülkede hizmet veriyor. HDI sigortanın sektördeki amacı ise müşterilerine uluslararası ekonomik gücünün verdiği tüm imkanları sağlamayabilmek. Bunun içinde ülkemizin her bölgesinde HDI sigorta noktaları bulunmaktadır.  Her geçen gün büyüyen bir yapıya sahip olan sigorta firması Marmara, İç Anadolu, Ege, Güney Anadolu, Karadeniz, Akdeniz, Orta Anadolu Bölge, İstanbul Bölge, Samsun Bölge Müdürlükleri ve uzman acenteleri ile birlikte sürekli olarak müşterilerine destek sağlamaktadır.

Talanx group  2006 yılında İhlas Sigorta’yı satın alarak bu şirketin adın HDI sigorta olarak değiştirmiş ve hizmete başlatmış.  Amaç ise yalnızca müşteri memnuniyetini üst sıralarda tutmak, bu amaçla da sürekli olarak kendisini güncelleyip daha iyisini sunmaya çalışmıştır. Kalite belgesini 2012 yılında almış olmasıyla birlikte Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi’ni Ekim 2015 tarihinde kazanmıştır. Sigorta şirketi bünyesinde pek çok ürünü de barındırmaktadır. Aşağıda ürünlerinden birkaç tanesini siz değerli takipçilerimize belirtelim.

ARAÇ SİGORTALARI

Sigorta denildiği zaman ilk akla gelen zorunlu trafik sigortası ve kasko sigortası olmuştur. Dolayısıyla sürücülerin kaza sonrasında mal ve can güvenliğini kontrol altına almayı hedefleyen bu sigorta türlerinde her araç için farklı fiyatlar söz konusudur.

KONUT SİGORTASI

Konut sahiplerinin evlerini güvence altına alabilmesi için yapmak durumunda oldukları birkaç sigorta türü vardır. Bunların başında DASK gelmekte. Belediye sınırları içindeki tüm meskenlerin korunma altına alınmasını sağlayan bir sigorta türüdür. Bunun yanı sıra konut sigortaları özel olarak da hazırlanmaktadır. Pek çok kapsamı olan sigorta zorunlu olmamakla birlikte yapılması halinde evinizin güvenliğini de koruma altına almış olursunuz. 

İŞ YERİ SİGORTALARI

İşyerleri bilindiği gibi riskli alanlardır ve buralarda yaşanacak olan olumsuz bir durum sizi maddi ve manevi olarak etkileyecektir. Özellikle de rekabetçi koşullarda hizmet veriyorsanız işyeri sigortası size her açıdan destek olacak ve zor günlerde imdadınıza yetişecektir. 

TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI

HDI sigorta henüz yeni başlatmış olduğu tamamlayıcı sağlık sigortası ile müşterilerine sağlık konularında alternatif tedavi imkanı sağlamaktadır. HDI Tamamlayıcı Sağlık sigortası yaptırdığınız zaman istediğiniz SGK anlaşmalı özel bir hastaneden ücret ödemeden muayene ve tedavi olabilirsiniz.