info@hksigorta.com.tr
0(312) 221-0013

Sağlığınız İçin Tamam Demelisiniz

Sağlığınız İçin Tamam Demelisiniz!

Sağlık için tamam denildiğinde ilk aklınıza gelenin Ankara tamamlayıcı sağlık sigortası olması gerekiyor. Bu sigorta modelinin özel sağlık sigortası ile karıştırıldığını biliyoruz ancak birbirine benzer olsa da sistem tamamen farklı bir şekilde ilerler. Tamamlayıcı sağlık sigortasının kapsamı ve özellikleri farklıdır. Bu iki sigortanın birbirine benzer yanlarına baktığımız zaman ikisinin de özel hastanelerde geçerli olmasıdır. Ankara tamamlayıcı sağlık sigortası hizmeti aldığınız da özel hastanede size çıkarılan ek masraflar sigorta şirketi tarafından karşılanır.

Ayakta ya da yatarak

Tamamlayıcı sağlık sigortası hastaneye gittiğiniz zaman hem ayakta hem de yatarak tedavi giderlerinizi karşılıyor. Bu da sizin hastalıkla uğraşırken bir de tedavi masraflarını düşünmemenizi sağıyor. Özel hastaneler bilindiği üzere SGK’nız da olsa size belli bir miktar ödeme çıkarıyor. Dolayısıyla bu sigortayı yaptırmanızın amacı da sizin bu farkı ödememek istemeniz. Sağlık en az ekmek ve su kadar önemli bir konu. Çünkü siz sağlığınıza bakamazsanız beraberinde pek çok sıkıntıyı da meydana getirebilecektir. Bunun içinde en ufak sıkıntıda doktora başvurmanız ve sorunu büyümeden çözmeniz gerekiyor.

Başlıkta da belirttiğimiz üzere ayakta ya da yatarak tedavilerde bu sigorta size destek sunuyor. Ancak yatarak tedavinin kapsamı biraz daha geniş denilebilir. Bunun içinde yatarak tedavi teminatını almanız gerekiyor. Tamamlayıcı sağlık sigortasını burada iki türlü değerlendirebiliriz. Ayakta tedaviler ve de yatarak tedavi için ek teminatlar.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve Uygun Fiyatlar

HKsigorta tamamlayıcı sağlık sigortası noktasında da size en uygun primleri çıkararak sağlığınız için özel hastaneleri bir dert olmaktan çıkarıyor. Belli oranlarda ödeyeceğiniz küçük bedeller neticesinde sigorta şirketi ile anlaşmalı olan herhangi bir hastaneye gidebiliyorsunuz. Üstelik bu Türkiye’nin neresinde olursanız olun size destek sağlayabiliyor.

Günümüz koşullarında sağlık sistemine ve devlet hastanelerine baktığınız zaman bir hastalık durumunda acile de gitmiş olsanız saatlerce beklemeyi gerektiriyor. Üstelik bu bekleyiş sırasında çektiğiniz ağrı ve acı katlandığında zamanın ne kadar değerli olduğunu da anlıyorsunuz. Bizim amacımız ise size bu noktada yardımcı olarak sağlığınızı ötelememenizi ve anında müdehale edilmesini kolaylaştırmak. Tamam” deyin.