info@hksigorta.com.tr
0(312) 221-0013

Anadolu Konut Poliçesinde Tam Güvence

Anadolu konut paket sigorta poliçesinde, Haziran ayından itibaren eklenen kombi ve klima bakımı ile halı yıkama, kuru temizleme ve petek temizliği hizmet detayları aşağıdaki gibidir.

Halı yıkama teminatı, yılda 1 kere 6 metrekare makine halısı yıkama hizmetini kapsamaktadır. Kalan yıkama hizmetinden de indirimli olarak faydalanılabilir. 10 metrekareye kadar olan halıların anlaşmalı kuruma müşterilerimiz tarafından teslim edilmesi gerekmektedir. 10 metrekare üzeri halılarda evden eve teslimat anlaşmalı kurum tarafından yapılır. Kuru temizleme hizmeti için, %10’dan başlayan ve % 25’e varan oranlarda indirimden faydalanılabilir.

Ev ve salon tipi kombi ve klima bakım hizmeti yılda 1 defaya mahsus ücretsiz olarak verilmektedir. Çalışır durumdaki, garanti süresi bitmiş kombiye/klimaya yapılır. Tamirat işlemlerinde, işçilik ve yedek parçada asgari %10 olmak üzere %40'a varan indirimlerden faydalanılabilir. Yılda 1 defaya mahsus petek temizliği ücretsiz olarak yapılacaktır. 

Hizmet alımı için müşterilerimizin şirketimizin 0850 744 0 744 ve 0850 724 0 850 numaralı çağrı merkezini araması ve randevu alması yeterli olacaktır. Hizmet alımına ilişkin organizasyonun mutlaka şirketimiz tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.