info@hksigorta.com.tr
0(312) 221-0013

Anadolu Sigorta Skoda Kasko Güvencesi

Anadolu Sigorta Skoda Kasko, tek bir poliçe ile genişletilmiş kasko teminatı ve cazip ek avantajları bir arada sunuyor.

Skoda marka araç sahiplerine özel avantajlar sağlayan Anadolu Sigorta, poliçe sahiplerinin araçları için ihtiyaç duyduğu tüm teminatları bir arada sunarken, isteğe göre ek teminatlarla da kapsamı genişletebiliyor.

Poliçe ile hizmetlerini yetkili servislerinden almak isteyen Skoda sahipleri, 7 gün/24 saat hizmet sağlayan markaya özel asistans yardımlarından da yararlanma ayrıcalığına kavuşuyor.

Anadolu Sigorta’nın Skoda kasko ürünü ile poliçe dönemi içerisinde bir sefere mahsus orijinal cam değişimi, hasarsızlık indirimi etkilenmeden yapılıyor. Ayrıca araçta meydana gelebilecek küçük çaplı hasarlar için anlaşmalı yetkili servislerinde geçerli olacak şekilde mini onarım hizmeti sağlanıyor. Bu kapsamda verilecek hizmetler hasarsızlık indirimi kademesini etkilemiyor.

Öte yandan Anadolu Sigorta Hizmet kapsamında kaza veya arıza durumunda araçların Skoda yetkili servislerine çekilmesi halinde ikame araç teminatının onarım süresince, pert dahil, yılda 2 kez, azami 15 güne kadar karşılanması sağlanıyor.

Sınırsız ihtiyari mali mesuliyet teminatı veriliyor.

Sigortalılar, hatalı akaryakıt dolumu teminatı ile hatalı yakıt dolumu sonucunda aracın maruz kalacağı mekanik zararlar ve masraflar da teminat altında bulunuyor. Anadolu Sigorta’nın Skoda Kasko ile müşterilerine sunduğu en önemli farklılıklardan biri de ‘sınırsız’ ihtiyari mali mesuliyet teminatı. Detaylı bilgiye Anadolu Sigorta web sitesinden ulaşılabilir.

Anadolu sigorta acentesi olarak Ankara'da, Skoda marka aracınızı kaskolamadan bizden teklif almanızı öneririz.